Uzun yıllar forklift ve endüstriyel temizlik makinaları sektöründe çalışmış uzman kişiler tarafından kurulan SOYAK ENDÜSTRİYEL İŞ MAKİNELERİ AŞ. yaklaşık 5000m2, son teknoloji ile donatılmış tesisinde  satış, kiralama  ve servis hizmetleri vermektedir.

Uzmanlık ve hizmet alanını yalnız “Forklift , Depo Ekipmanları , Platform ve Endüstriyel Temizlik Makinaları” üzerine yürüten SOYAK ENDÜSTRİYEL İŞ MAKİNELERİ AŞ. ; anlaşmalı olarak birçok marka forklift , depo ekipmanı , platform ve endüstriyel temizlik makinelerinin servis , yedek parça ve bakım ihtiyaçlarına , müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı ile sürekli bir şekilde cevap verebilecek geniş, güçlü ve başarılı bir organizasyona sahiptir.

Firmamız; tam donanımlı mobil servisleri, geniş makine ve yedek parça stoklarıyla, sürekli yedek parça temini ve servis hizmetleri ile dinamik bir işletme olmanın gereklerini yerine getirmekte ve en yüksek tüketici tatminini hedeflemektedir.

Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özellik “Core Business” yani çözüm ve müşteri odaklı çalışmamızdır. Müşterimiz bizim kapımızdan girdikten sonra bizlerden biri olur, bizim ortağımızdır, biz onların çözüm ortağı oluruz. A’dan Z’ye tüm sorunları toplar ve en uygun çözümleri iletiriz , kendimizi müşterilerimiz yerine koyar onlar gibi düşünürüz.Çünkü ; onlar var oldukça bizlerin var olacağını biliriz ve inanırız ki sunduğumuz çözümler bizi mutlu ediyorsa müşterimizi de mutlu edecektir. CRM – Müşteri İlişkileri Yönetimini maksimum derecede verimli kullanarak müşterimizin her zaman yanında oluruz.

Bizi farklı kılan ikinci önemli husus ise satıştan sonra ki süreçte uzun süre sürecek olan servis ve yedek parça hizmetinin de kesintisiz ve zamanında verilmesidir.Her zaman dediğimiz gibi müşterimiz bizim ortağımızdır..